Witaj wędrowcze, twoja przygoda zaczyna się tu!

Klan Vordmor poszukuje zarówno zdolnych rzemieślników, którzy wzbogacą nasze warsztaty swoją kunsztowną pracą, jak i hardych wojowników, gotowych ruszyć w nieznane w poszukiwaniu bezcennych reliktów.

Znajdź u nas przystań, gdzie opowieści o twoich czynach będą snute przy kuflu najlepszego miodu...
...dołącz do nas już dziś i zapełnij swoją sakwę złotem!

Dziedzictwo

W zamierzchłych czasach, na szczytach tych majestatycznych gór, nasi ojcowie wznosili nie do podbicia fortece, wykuwali najznamienitszy oręż i w swej niezłomnej woli, bezlitośnie rozprawiali się z każdym kto śmiał im zagrozić.
W cieniu smoków, które niegdyś tu panowały, wykuli oni swoje dziedzictwo, pełne siły, honoru i nieustannego dążenia do doskonałości.

Nasi przodkowie, będąc mistrzami kupiectwa, nagromadzili niewyobrażalne ilości złota i drogocennych kamieni. Sława handlowa Vordmoru sięgała najdalszych zakątków świata.
Dzięki swej mądrości i przebiegłości w handlu, Vordmor stał się potęgą nie tylko wojenną, lecz również gospodarczą, zyskując szacunek i podziw wszystkich, którzy słyszeli o ich legendarnych fortunach.

Jednak w mrokach dziejów, fortuny Vordmoru zniknęły bez śladu. Opowieści o tym wydarzeniu są pełne tajemnic i niejasności.
Niektórzy mówią, że bezlitosny smok zaatakował ich najznamienitsze miasto, Helvette, skradł ich cały dobytek, pożarł Arcylorda Batriza i zakończył życie wielu mieszkańców.
Inna legenda głosi, że Arcylord Batriz, przewidując zagrożenie, zakopał vordmorskie bogactwa i wyruszył na wielką wyprawę, z której nigdy nie powrócił.
Tajemnica ich zniknięcia pozostaje nieodgadniona, a echa ich chwały wciąż słychać wśród górskich wiatrów.

Po tym tragicznym wydarzeniu, Vordmor upadł i skurczył się do roli pomniejszej osady, desperacko walczącej o przetrwanie i będącej nieustannie celem ataków wrogich frakcji.

Teraz nadszedł czas, by odbudować dawne dziedzictwo.
Pod sztandarem Vordmoru, w blasku złota przodków, nasze miecze znów lśnią gotowe do walki.
Zjednoczeni, odziani w stal i nieustępliwość, wyruszamy, by odbudować naszą chwałę i zasypać skarbce złotem.
Niech dźwięk naszych kroków wzbudza trwogę w sercach wrogów.
Naprzód, potomkowie Vordmoru, ku niezmierzonym bogactwom i wiecznej chwale!

Barwy i symbolika

Złoty Smok na naszej fladze symbolizuje niezłomność, mądrość i bogactwo, będąc strażnikiem naszego dziedzictwa i znakiem dążenia do doskonałości.
Purpura, barwa honoru i dostojeństwa, odzwierciedla nasze dążenie do dominacji oraz duchową głębię, podkreślając nasze oddanie rzemiosłu i sztuce.
Czerń, kolor determinacji i waleczności, przypomina o wyzwaniach, które musimy pokonywać. Jest to kolor nocy i tajemnicy, symbolizujący naszą zdolność do stawiania czoła niebezpieczeństwom, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Kim jesteśmy?

Nasza historia sięga samych początków Life is Feudal w 2015 roku, gdy zbudowaliśmy nasz pierwszy zamek na Wyspie Spichrzów.
W naszych szeregach spotkasz entuzjastów budowania, zapalonych górników i utalentowanych wojowników.
Dołączając do nas, możesz liczyć na liczne wspólne wyprawy PvE oraz PvP, gdzie będziesz miał okazję doświadczyć zorganizowanej współpracy w osiąganiu wspólnych celów.

Nasze cele:

W świecie Pax Dei w pierwszej kolejności skupiamy się na handlu oraz dążymy do dominacji ekonomicznej w naszym regionie.
Wzniesienie zamku, otoczonego przez osadę mieszkalną, dbając przy tym, aby każdy Vordmorczyk miał swój domowy kąt.
Przede wszystkim dobrze spędzać czas oraz angażować się w działania polityczno-ekonomiczne z innymi klanami.

Jak dołączyć?

Napisz do @Mylesar (aka. Batriz) i dołącz do Discorda

Podnieś sztandar Vordmoru i dołącz do naszej społeczności już dziś, aby być gotowym na dzień, gdy bramy do Galii zostaną otwarte!